All Products
Keywords [ circuito integrato ic ] match 0 Products.
Sorry!
Your search "circuito integrato ic" match no products.
You can Request A Quote to let us to match products for you.
Related Products
STAV58010P2 Gallium Nitride 50V, 10W, DC-6GHz RF Power Transistor
| Operating Voltage | 55 Vdc |
|---|---|
| Maximum forward gate current | 2 mA |
| Gate--Source Voltage | S -8 to +0.5 Vdc |
| Drain--Source Voltage | +200 Vdc |
RT8299ZQW IC REG BUCK ADJUSTABLE 3A 10WDFN Richtek USA Inc.
| Function | Step-Down |
|---|---|
| Output Configuration | Positive |
| Topology | Buck |
| Output Type | Adjustable |
AD8542ARZ-REEL7 IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SOIC Analog Devices Inc.
| Amplifier Type | General Purpose |
|---|---|
| Number of Circuits | 2 |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Slew Rate | 0.92V/µs |
AD8542ARMZ-REEL IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8MSOP Analog Devices Inc.
| Amplifier Type | General Purpose |
|---|---|
| Number of Circuits | 2 |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Slew Rate | 0.92V/µs |
UCC2946PW IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 8TSSOP Texas Instruments
| Type | Simple Reset/Power-On Reset |
|---|---|
| Number of Voltages Monitored | 1 |
| Voltage - Threshold | Adjustable/Selectable |
| Output | Push-Pull, Totem Pole |
PT7M7823STAEX IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT23-5 Diodes Incorporated
| Type | Simple Reset/Power-On Reset |
|---|---|
| Number of Voltages Monitored | 1 |
| Voltage - Threshold | 2.93V |
| Output | Push-Pull, Totem Pole |
PT7M6122NLTA3EX IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT23-3 Diodes Incorporated
| Type | Simple Reset/Power-On Reset |
|---|---|
| Number of Voltages Monitored | 1 |
| Voltage - Threshold | 2.2V |
| Output | Open Drain or Open Collector |
PL375-64 CONN TRT PLUG STR SOLDER Cinch Connectivity Solutions Trompeter
| Connector Style | TRT, Triaxial |
|---|---|
| Connector Type | Plug, Male Pin (Concentric) |
| Contact Termination | Solder |
| Shield Termination | Wrench Clamp |

